A A A

O firmie

Firma MS UBEZPIECZENIA Kancelaria Ubezpieczeń działa od 1998 roku a w 2015 roku przekształciła się w MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o. obejmując swym zasięgiem województwo małopolskie.

Naszym celem jest świadczenie usług ubezpieczeniowych na wysokim poziomie. Sukcesem jest pozyskiwanie coraz szeszego grona lojalnych klientów.


Firma jako priorytet w swoim działaniu ustaliła zasadę rzetelnej i fachowej obsługi. Klient może liczyć na wybór optymalnej oferty ubezpieczenia i towarzystwa ubezpieczeniowego.

Centrala firmy: siedziba umiejscowiona jest w Rynku w Starym Sączu pod numerem 21,
Oddziały: Nowy Sącz Kilińskiego 58,Kamienica (w budynku gabinetu weterynaryjnego), Grybów Grunwaldzka 24 i inne: na www.msubezpieczenia.pl/kontakt, umożliwia łatwy dostęp. Osoby, którym nie odpowiadają godziny otwarcia mają możliwość umówienia się na ubezpieczenie w odpowiadajacych im porach jak również na nasz przyjazd w dowolne miejsce.

Profesjonalizm Jesteśmy kompetentni, rzetelni, zawsze wywiązujemy się jak najlepiej ze swoich zadań. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Aktywnie podchodzimy do klienta i potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku.

Otwartość i szczerość Do każdego zadania podchodzimy pełni pasji i wyobraźni. Burzymy utarte schematy. Zawsze jesteśmy ciekawi i otwarci na pomysły i postawy innych. Potrafimy być samokrytyczni i naprawiamy swoje błędy.

Szacunek Jesteśmy pełni zrozumienia dla zróżnicowanych potrzeb i poglądów wszystkich klientów i pracowników. Jesteśmy empatyczni. Każdego i w każdej sytuacji traktujemy tak, jak kogoś kto jest dla nas w danym momencie najważniejszy.

 

Chcemy być postrzegani jako firma ….

  • Nowoczesna
  • Stabilna
  • Odpowiedzialna
  • Praktyczna
  • Odpowiadająca na rzeczywiste potrzeby Klienta

 

Misja i wartości

Jesteśmy, aby pomagać ludziom bezpiecznie spełniać marzenia.

Budujemy nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.

Wartości naszej marki maja podkreślać, że MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.  to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem dynamicznie nadążająca za rynkiem, aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta. Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.